Z kořenů do vzdušných výšek – víkendová dílna 27.-30.května 2021 Dvůr Svatá Máří

Cesta do světa silových zvířat roku 2021 – Praha, Prostor 8 – dvě možnosti 1.6. nebo 2.6.2021
21. 5. 2021
Inventura pro Duši
21. 5. 2021

Víkendová dílna spontánního a meditativního tance v krásném prostředí Dvora Svaté Máří u Vimperka, nám zprostředkuje cestu z kořenů do vzdušných výšek. Krok za krokem projdeme rituálem zapuštění celého bytí co nejhlouběji do země i budování pevnosti svého středu. Živnou půdou pro náš růst, vývoj a vzepětí bude zemitá a neochvějná síla, která nás vynese až do výšin na tajemná místa. Najdeme domov tam, kde zemí prostupuje zpěv našich předků, i tam, kde svobodný let na křídlech mraků zachytí vzdušnou píseň o příběhu světa.

Kořeny jsou tajnou sítí vetkanou do Matky Země a uchovávají pradávné vědění a paměť nás všech. Pak vylétáme z lůna dávno zapomenutých příběhů a vysoko pějeme vzdušné písně ve větru – příběhy vzletné a svobodné, jemné a tiché. Slyšet je může jen ten, kdo utiší své štěbetání, otevře srdce víru dechu a splyne s rytmem vzdušných výšek.

Země a Nebe nás lákají. Esence dvou polarit nás zasvěcuje a zároveň hojí vnitřní zranění. Zazní k nám tóny vzdušné i zemité písně, zvuky, které harmonizují, uzdravují a navracejí celistvost. Budeme tančit svobodně a dlouho za doprovodu léčivých a láskyplných tónů violoncella a zpěvu. Léčivá síla v nás probudí zdroje tvůrčí inspirace, dodá životu barvu a světlo a učiní ho ještě krásnějším.

„Matko mnohých životů, tys to všechno viděla. Tajemství věků letí tvým prostorem. Nauč mě, jak slyšet tvá slova…“


Život zahrnující oba póly je bohatý a pestrobarevný. Tančíme s pevnými kořeny vysoko v nebi. Vtělení do obou kvalit doprovází hudba od nás z naší domoviny i z celého světa a zvuky bubnu a chřestidel. Zrodí se v nás hravost, porozumění, uvědomění a moudrost.

 Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Dílnou vás provede:

Michaela Petersen„Cesta životem mě zavedla až k indiánům Qero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii a Brazílii. Bydlela jsem s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid, učila se u šamanů v Andách na Jihozápadě USA… nakonec mě tato cesta dovedla k setkání s inuitským šamanem Hivshu.“

Vede semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Dánsku, Česku, Portugalsku, Španělsku a v zemích Jižní Ameriky. Na svých cestách za původními obyvateli jižní a severní Ameriky prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se jí propojily tři „cesty“ – volný pohyb, komunikace sama se sebou a se zvířaty, práce se šamany a učení se tradičním tancům různých národů.

Dílna je intenzivní: 27.-30. května 2021

Cena 2.950 Kč při úhradě zálohy 1.000 kč nebo celé platby do 10.5.2021 poté cena 3.250 Kč

Ubytování a vynikají strava:  2950Kč  3x noc a plná penze

Rádi byste se zúčastnili této dílny? Rezervujte si místo! Maximální počet účastníkůje 13!

Informace ohledně platby pošlu po zaslání přihlašky a rezervaci místa. Pište na: Nusta@nusta.cz nebo zavolejte 604602246
Místo:  Dvůr Svatá Máří  www.dvursvatamari.cz
Informace o tanci: Michaela Petersen – nusta@nusta.cz a sms na tel. 604602246
KONTAKT